logo lucaro

MATERIAŁY

Kliknij aby zobaczyć pełną listę produktów.

eko skóra
eko skóra

EKO SKÓRA

W naszych produktach stosujemy certyfikowaną eko-skórę niemiecką normą Standard 100. Najważniejszą cechą odróżniającą naszą skórę od innych skór na rynku jest to, że ona w całości jest produkowana do produkcji pokrowców samochodowych i nie zawiera żadnych substancji rakotwórczych. Posiada 5-letnią gwarancję na rozdarcie i odkształcenia. Jest wodoodporny i odporny na plamy.

aksamit
aksamit

AKSAMIT

Nasza aksamitna tkanina z bawełny jest jedwabista w dotyku dzięki specjalnej technice tkania. Czuje się wyjątkowo dzięki swojej miękkiej i wygodnej strukturze. Jest to pierwszy wybór naszych klientów, którzy chcą stworzyć wrażenie luksusu w swoim pojeździe.

żakard
żakard

ŻAKARD

Tkanina żakardowa to rodzaj tkaniny tworzonej z wzorów uzyskanych poprzez tkanie nici na specjalnym krośnie. Jej źródłem jest bawełna, jest to najchętniej wybierany rodzaj tkaniny na tapicerkę siedzeń samochodowych, w tym producentów pojazdów. Dzięki bawełnianej strukturze nie poci się i jest wytrzymały.

koński włos
koński włos

KOŃSKI WŁOS

Wykonany jest z bawełny, jest produktem wysokim i grubym ze względu na gęstość tkania, posiada wyjątkową fakturę. Jest to najmodniejszy rodzaj tkaniny ostatnich czasów. Jest wysoce odporny na zużycie. Ponadto nie poci się i jest odporny na plamy. Jego kolor wygląda inaczej w świetle dziennym i w żarówkach, tworząc przyjemną atmosferę wewnątrz pojazdu.